Audiozákony

Společnými silami advokátní kanceláře Hartman, Rychnovská – sdružení advokátů a společnosti  Wolters Kluwer ČR, a. s. byla vytvořena aplikace Audiozákony.

O advokátní kanceláři Hartman, Rychnovská:

Fortes Legal

 

Advokacií žijeme už 16 let a pořád nás baví. Během té doby jsme se potýkali s řadou právních kauz, složitých situací i zdánlivě beznadějných případů, ve věcech občanskoprávních, správněprávních i trestních. A vždy jsme dokázali najít řešení. Ať už v jednání před soudy či správními orgány, tak v rozhodčích řízeních.

A to je to, co nás odlišuje od ostatních. Slovo „nejde“ v našem slovníku nenajdete

Úspěch je na druhou stranu vykoupen i celoživotním studiem zákonů, pravidel, nařízení.  A to chce čas, který je pro nás jednou z nejcennějších komodit. Tak se na jedné cestě autem zrodil projekt „Audiozákony do mobilu“. Projekt, který dokáže využít váš čas i tam, kde vám to nedovolí číst, třeba za volantem. Nechte si pohodlně převyprávět třeba občanský  zákoník nebo jen konkrétní paragraf z něj, ať jste kdekoliv.

Přejeme vám příjemný poslech a ať vás právo baví stejně jako nás

 

O Wolters Kluwer ČR, a.s.

Wolters Kluwer

Wolters Kluwer poskytuje v oblasti regulací informace, nástroje a služby, které pomáhají zákazníkům v jejich každodenní práci dělat správná rozhodnutí, v situacích, kdy si musí být jistí. S tradicí více než 180 let, více než 19.000 zaměstnanci po celém světě je v oblasti práva číslem 1 v Evropě a také v České republice.